PŘIPRAVEN NA KAŽDOU VÝZVU.

Tandemové a zeminové válce weycor vynikají excelentními technickými parametry a řešením. Jsou to spolehlivé a výkonné stroje s kvalitou “Made in Germany”. Vynikají vlastnostmi jako jsou: HA-Kontrol, výkyvný středový kloub, ECO-Mód, bezprokluzová náprava, panoramatický výhled v rozsahu 360° pro optimální přehled o dění na stavbě, a další!

 

 

Comfortable panoramic rops cabin

Sloupek řízení, ovládací prvky a měřící elementy jsou ergonomicky rozloženy pro co nejlepší pohodlí obsluhy. Zajišťují tak bezpečný provoz a snižují riziko únavy. Speciální ložiska kabiny slouží k eliminaci přenosu vibrací do kabiny. Díky inovativnímu designu pohlcují skla kabiny hlukové vlny a výrazně snižují úroveň hlučnosti v místě obsluhy. Na přání může být osazena otočná sedačka nebo klimatizace.

 

Front frame and drum

Celý přední rám s výjimkou příčníků je jeden svařenec zajišťující maximální stabilitu. Pro práci ve vlhkých a soudržných zeminách stroj na obou běhounech škrabky. Hladký běhoun můžete obalit ježkovými segmenty a dosáhnout tak požadovaného zhutnění. Přední rám a běhoun slouží zajišťují statickou sílu válce.

 

Vibration

Dvouúrovňový vibrační systém nabízí vysokou hutnící kapacitu. Dvě frekvence a dvě amplitudy mohou být kombinovány podle typu podloží a práce. Velká externí ložiska pracující v olejové lázni zaručují dlouhou životnost a servisní intervaly.

 

HA-Control

Vysokotlaká regulace od Bosch-Rexroth zajišťuje perfektní adaptaci na rozdílné typy podloží. Systém dvou čerpadel a kontinuálního nastavení trakční síly automaticky zajišťuje maximální trakční sílu pro nápravu a válec bez zásahu obsluhy. Výsledkem je automatická kontrola trakce a výrazné zlepšení stoupavosti, a to zejména v místech jako jsou konstrukce hrází a náspů.

 

VÝKYVNÝ STŘEDOVÝ KLOUB

Všechny vibrační válce weycor jsou vybaveny robustním bezúdržbovým výkyvným středovým kloubem, díky němuž opisuje přední a zadní část stroje stejnou kružnici při velmi nízkém těžišti. Boční výkyv ±35˚ a vertikální výkyv ±12˚ zajišťují výjimečnou manévrovatelnost.

 

ECO-REŽIM

Tato příplatková položka Vám umožní využívat výkon hydraulického systému stroje na plnou kapacitu efektivnějším způsobem. Použití ECO-Režimu umožní snížit otáčky motoru o 400 min-1 oproti standardnímu provozu, a to bez ztráty výkonu hydraulického systému. Frekvence vibrací a odstředivá síla zůstávají nezměněny, zatímco emise hluku a spotřeba paliva se sníží o zhruba 30 %.

 

No-spin axle

Díky permanentní uzávěrce diferenciálu a bezprokluzové nápravě disponují válce weycor nejlepší možnou trakcí a maximálním stoupacím výkonem. Pokud dojde k rozdílné rychlosti otáčení kol v důsledku klikatých cest, závěrka diferenciálu se automaticky rozepne a zapne se zase až kola jedou synchronizovaně. Bezprokuzová náprava je standardní vlastností všech vibračních válců weycor.

 

MOTOR

Všechny válce weycor jsou poháněny nejnovějšími naftovými motory s nejnižšími emisemi, které zvládnou každodenní nejtěžší zátěž. Vysoká výkonová rezerva a efektivní vodní chlazení zajišťují dostatek výkonu i při té nejnáročnější operaci, a to i za extrémních venkovních teplot kolem 55°C a na problematických podložích. Vysoká životnost a nízká spotřeba paliva výrazně zvyšují celkovou efektivitu stroje.

 

360° PANORAMICKÝ VÝHLED PRO OPTIMÁLNÍ PŘEHLED O PRACOVIŠTI

Excelentní celkový výhled ze stroje, a to i do zadní části díky zkosené kapotě a velice kompaktnímu designu. ROPS kabina nabízí individuálně nastavitelné sedalo a ovládací prvky.