DETAILY, KTERÉ DĚLAJÍ ROZDÍL.

Kolový nakladače weycor Vás přesvědčí mnoha vlastnostmi například: nejnovější kinematikou, a hydraulickým rychloupínacím zařízením, negativní brzdou, komfortní kabinou, či výkonným pohonem. Navíc je weycor jediným výrobcem kolových nakladačů s nezávislým inch pedálem.

 

KOMFORTNÍ KABINA

Bezpečná s excelentním výhledem, přehledným rozmístěním ovládacích prvků, ergonomickým designem zamezujícím únavě při práci.

 

JEDINÝ VÝROBCE S NEZÁVISLÝM INCH PEDÁLEM A POJEZDOVÝM PEDÁLEM

Precizní distribuce tažné a zvedací síly při nižším opotřebení a spotřebě paliva. Na rozdíl od konvenčního kombinovaného pedálu brzda / inch zvláštní inch pedál eliminuje riziko nechtěného sešlápnutí plynu proti brzdě a tím jejího opotřebení. Používání plynu jako pojezdového pedálu je velice praktické. Při použití ručního plynu motor drží konstantní otáčky, nicméně úhel naklonění desky čerpadla pojezdu je variabilní. Tlačná síla je tak citlivě regulována.

 

STŘEDOVÝ KLOUB A VÝKYVNÁ NÁPRAVA

Jedinečná terénní dostupnost a manévrovatelnost. Unikátní stabilita díky nízko položenému těžišti.

 

SNADNÁ ÚDRŽB A SERVIS

Rychlá a snadná údržba a servis díky centrálně uspořádaným snadno dosažitelným servisním bodům.

 

PŘÍPLATKOVÝ HYRAULICKÝ RYCHLOUPÍNAČ PODLE ISO 23727

Umožňuje vyměnit přídavné zařízení v několika vteřinách a udělat tak z nakladače univerzální stroj.

 

NEJNOVĚJŠÍ KINEMATIKA

Odzkoušená kinematika weycor s vysokou trhací silou a excelentní zvedací výškou.

 

VÝKONNÝ POJEZD

Výjimečná trakce i za přispění 100 % elektricky ovládané uzávěrky diferenciálu na přední i zadní nápravě.

 

UNIKÁTNÍ USAZENÍ MOTORU

Nezávislé odpružení motoru odpojeného od nápravy výrazně snižuje vibrace a hlučnost.

 

BEZOTĚROVÁ NEGATIVNÍ BRZDA

Udržuje nakladač v pozici ve svahu při aktivaci brzdy nebo inch pedálu. Všechna 4 kola jsou automaticky zamčená, a to i pokud je motor vypnutý. Více násobná lamelová brzda běžící v olejové lázni je naprosto bezúdržbová a nízko otěrová.

 

NEJMODERNĚJŠÍ KINEMATIKA

Z-kinematika weycor je charakterizována vysokou trhací silou a excelentním výškovým dosahem. Velice dobré paralelní vedení zajišťuje optimální použití paletizačních vidlí. Lopata se vrací automaticky do těžící polohy. Výložník se směrem nahoru zužuje a nabízí nejlepší možný výhled na pracovní zařízení a do pracovního prostoru za všech podmínek.

 

HYDRAULICKÝ RYCHLOUPÍNAČ

Umožňuje výměnu přídavného zařízení během několika vteřin a dělá tak z nakladače skutečně univerzální stroj.

 

SNADNÁ ÚDRŽB A SERVIS

Rychlá a snadná údržba a servis díky centrálně uspořádaným snadno dosažitelným servisním bodům.

 

VÝKYVNÝ STŘEDOVÝ KLOUB

Kolové nakladače weycor používají robustní, nízko údržbový výkyvný středový kloub, a to v kombinaci s pevnými nápravami. Vertikální výkyv zadního rámu ±12° a úhel natočení 40° na každou stranu zajišťují jedinečnou terénní průchodnost, ochranu podloží a přináší extrémní manévrovatelnost. Díky nízko položenému těžišti nabízí nakladače weycor vysokou svahovou dostupnost.

 

INCH PEDÁL

Jako jediný výrobce na trhu nabízíme v základní výbavě nakladačů nezávislý inch pedál. Zásadní výhodou je eliminace náhodného sešlápnutí plynu proti brzdě a následnému zničení brzdy, k čemuž často dochází u konvenčního systému s kombinovaným pedálem brzda/inch. Velkoryse dimenzovaný rozsah inch funkce umožňuje precizní rozložení tažné a zvedací síly. Výsledkem je nižší opotřebení a spotřeba při vyšším výkonu.

 

KOMFORTNÍ KABINA

Bezpečná s excelentním výhledem, přehledným rozmístěním ovládacích prvků, ergonomickým designem zamezujícím únavě při práci.

 

VÝKONNÁ POHONNÁ JEDNOTKA

Kolové nakladače weycor jsou vybaveny nejmodernějšími motory, které kombinují vysokou výkonovou rezervu pro nejnáročnější operace s nejnižšími možnými emisemi.

 

PRUŽINOVÁ ZÁTĚŽOVÁ BRZDA

Pružinová zátěžová nebo negativní bzrda v nakladačích weycor tvoří uzavřený brzdový systém (více lamelové brzdy v olejové lázni), který při aktivaci brzdového nebo inch pedálu drží nakladače bezpečně v pozici ve svahu a automaticky uzamkne všechna 4 kola pokud se vypne motor. Více lamelová brzda v pracující v olejové lázni je nízko údržbová a nízko otěrová.